Novinky

 

Držák květníků PAVLA
DRŽÁKY KVĚTNÍKŮ "PAVLA"

krásné truhlíky s bohatými nárůsty balkonovek mají svá úskalí - mohou se pod tíhou rostlin převrátit anebo neodolají náporu větru. Nejeden pěstitel tedy řeší, jak elegantně, ale bezpečně 

Držák květníků PAVLA

truhlíky na parapetu ukotvit.

 

Naleznete také v síti prodejen HORNBACH a TCSSYSTEMS

 

 

AlukonKOMPLETNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO VÝROBU ROLET
nabízíme ucelenou řadu systému ALUKON pro výrobu rolet a sítí proti hmyzu. Profily dodáváme ve více jak 60-ti barevných fólií RENOLIT a HORNSCHUCH.

 

KonfigurátorKONFIGURÁTOR
vyberte si nanečisto barvu oken, dveří, fasády, střechy a garážových lamel tak, aby slušela Vašemu domu.

 

  

 

Vítejte na webových stránkách společnosti Kašír s.r.o.


Společnost byla založena roku 2000 a to výhradně za účelem kašírovaní (laminování) plastových, hliníkových a ocelových profilů a příslušenství určených pro stavební okenní průmysl případně ostatní průmysl obchodující s PVC materiálem. Nabízíme více jak 30 imitací dřeva a 30 pastelových vysoce kvalitních folií značky RENOLIT a HORNSCHUCH. Jedná se o dvou až tří vrstvé folie odolné vůči vnějším vlivům, povětrnostním vlivům, teplotním rozdílům a silnému  UV záření.

Jako jedna z mála firem nabízíme aplikování folií o šířce od 10 mm až do 800 mm.
Naše firma během několika let získala velmi cenné a bohaté zkušenosti v  tomto oboru v současnosti  spolupracujeme s více jak 100 společnostmi v České Republice.

Průvodce fotogalerií

Loading images
loading
Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie